• Malene Winge den 14-08-2018
    Skoleboden:
    Mandage:  Focaccia og pølsehorn
    Tirsdage:  Burger eller Pitabrød eller Salatpizza
    Onsdage:  Pastaret
    Torsdage: Dagens ret    
    Fredage:  Dagens ret
                                                                
    + dagligt : Focaccia eller pølsehorn samt boller

    Priser: Varm ret 20 kr. Focaccia/pølsehorn 10 kr. Skoleboller/chokoladeboller 5. kr.
    Drikkelse: Iste, Kakao, Capri Sonne = 5 kr. stk

    Bodens Mobilepay =41636 
     
     
  • 18-03-2019
    Terminsprøver 9. og 10. klasse · 9A · 10A
    1
  • 18-03-2019
    14:45-19:00
    Skole hjemsamtaler 6.a · 6A
    1
  • 19-03-2019
    Terminsprøver 9. og 10. klasse · 10A · 9A
    1
  • 20-03-2019
    Terminsprøver 9. og 10. klasse · 9A · 10A
    1
  • 20-03-2019
    08:00-16:30
    Indskolingen i Ishøj teater og Kbh. · 0A · 0B · 1A · 1B · 2A · 3A · 3B
    1
  • 20-03-2019
    09:10-14:30
    Erfa-møde på Sct. Joseph. BB+MW ·
    1
  • 20-03-2019
    10:00
    Nationale test Dansk Læsning 4.A og 4.B · 4A · 4B
    1
  • 20-03-2019
    10:00-11:00
    UDK ·
    1
  • 20-03-2019
    14:00-16:00
    Engelsk fagudvalgsmøde ·
    1
  • 20-03-2019
    14:00-16:00
    Tysk fagudvalgsmøde ·
    1
  • 21-03-2019
    Terminsprøver 9. og 10. klasse · 9A · 10A
    1
  • 21-03-2019
    09:00-12:00
    Besøg i SFO af Nørrebro børnehave ·
    1
  • 21-03-2019
    14:00-16:00
    KTM 4.A · 4A
    1
  • 23-03-2019
    Konfirmationsforberedelse · 7A
    1
  • 25-03-2019
    08:00-14:00
    introkurser 8a 8b · 8A · 8B
    1
  • 25-03-2019
    09:00-11:30
    TM Fritidsafdelingen ·
    1
  • 25-03-2019
    14:00-16:00
    Team møde 0.B · 0B
    1
  • 25-03-2019
    14:00-18:00
    skolehjemsamtaler indkaldte elever 8a+8b · 8A · 8B
    1
  • 25-03-2019
    16:00-20:00
    Skole hjemsamtale 3.B · 3B
    1
  • 26-03-2019
    08:00-14:00
    introkurser 8a 8b · 8A · 8B
    1
  • 26-03-2019
    14:00-18:00
    Skole hjemsamtale 3.B · 3B
    1
  • 26-03-2019
    14:00-19:00
    Skolehjem cafe 8a+8b · 8A · 8B
    1
  • 27-03-2019
    08:00-14:00
    introkurser 8a 8b · 8A · 8B
    1
  • 27-03-2019
    10:00-11:00
    UDK ·
    1
  • 27-03-2019
    10:00-15:30
    Censorkonference i København · 7B · 8A · 8B · 9A · 10A · 7A
    1
  • 27-03-2019
    14:00-16:00
    Teammøder ·
    1
  • 27-03-2019
    18:00-21:00
    Bestyrelsesmøde ·
    1
  • 28-03-2019
    08:00-14:00
    introkurser 8a 8b · 8A · 8B
    1
  • 28-03-2019
    14:00-16:00
    KTM 4.B · 4B
    1